Mám úzkosti

Mám dlouhodobé problémy s úzkostí. Bojím se si cokoliv vyřídit po telefonu, nezvedám cizí čísla, protože mě vždycky přepadne strach, kdo asi volá a co bude chtít. Stále vše odkládám a je mi o to hůř.

Ze života ( Romana 43let)

 To, co popisujete je přirozené. Úzkost takto upozorňuje, jak se daří vaši duši. 

Vaše duše křičí o pomoc, potřebuje péči, léčbu. Věřte, že podobné stavy znám i spoustu dalších strachů. Úzkost je mé celoživotní téma. Léčba je běh na delší trať. Nedoporučuji experimentovat s nabídkami rychlých řešení. Zlepšení přijde jen na krátkou dobu.

Úzkost si během života stále nachází situace, kdy nás může ovládnout. Je dobře ji dostat pod kontrolu, vyhledat odborníka, který vám bude vyhovovat. Ráda Vás budu inspirovat k různým řešením.  

Úzkost není osobní selhání, je to nemoc a nic neříká o tom, jaký jste člověk. Ale mluví o tom, že něčeho bylo příliš, nebo naopak málo. 

Chtěla bych Vás povzbudit a uklidnit, že s úzkostí se dá velmi dobře žít spokojený a plnohodnotný život. 

Potřebujete své nemoci porozumět, poznat sama sebe až na samou podstatu lidství a naučit se zacházet se svými emocemi, potřebami, touhami, limity a hendikepy. 

Bude mi ctí, když se přidáte k projektu „PEVNĚ A V ROVNOVÁZE NA VLASTNÍCH NOHOU“ a budete mi psát, nebo číst na čem pracují ostatní a inspirovat se pro nová a nová poznání. 

Čím více budete znát sama sebe tím lépe se Vám bude žít! 🙂 

Držím Vám palce a pokud budete chtít, víte, kde mě najdete. 🙂 

Nebuďte na to sama. 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *